Binnen de Zutphense Uitdaging zijn er verschillende werkgroepen actief. Zie hieronder welke.

Matchgroep:

Peter Meulenbroek, voorzitter HollandsPracht

Jos Addink, Addink Transport

Sander Vriezekolk, Baderie Kraus

Jamie Duijvestijn, Rabobank Oost

Remco Feith, Binnenstadsmanagement Zutphen

Claasje Reijer, Bureau C.A.T.E.R.

Marion Plagman, Ten Hag Makelaars

Annette de Boer, Sutfene

Tjalling Ypma, Alliander

Roderik de Wilde, DWR Notarissen

Jonathan de Lange, Bouwbedrijf Chris Kappert

Corien Westemeijer, Woonbedrijf Ieder1

Ariadne Noomen, Gemeente Zutphen

Maarten Jan Kempe, De Uitdagende Schakel

Armijn van Roon, Zutphense Uitdaging

 

Werkgroep spullenbank:

Sander Vriezekolk, voorzitter Spullenbank, Baderie Kraus

Wilco Zomer, Oostenberg Elektrotechniek

Rinus Krimp, Zonnebloem

André Rijs, Sint Elisabeth Sutfene

Lambert Kouwenberg, Zutphense Uitdaging

Armijn van Roon, Zutphense Uitdaging

Jos Addink, Addink Transport, vervoer

 

Werkgroep Cadeautjesbank:

Armijn van Roon, voorzitter Cadeautjesbank,

Zutphense Uitdaging

Sander Vriezekolk, Baderie Kraus

Wilco Zomer, Oostenberg Elektrotechniek

Rinus Krimp, Zonnebloem

André Rijs. Sint Elisabeth Sutfene

 

Werkgroep Huisraadbank:

Armijn van Roon, voorzitter, Zutphense Uitdaging

Yvonne Hendriks, mede-initiatiefnemer

vanuit Perspectief Zutphen

Hans Meijerink, mede-initiatiefnemer

vanuit Stichting Leergeld

Lambert Kouwenberg, Zutphense Uitdaging

André Rijs, Sint Elisabeth Sutfene

 

Werkgroep NLdoet:

Wilma van Gerrevink, voorzitter NL Doet ZU, Sutfene

Yvonne Brugman, Zorg-wooncentrum den Bouw

Annette de Boer, Sutfene

Douwe Ter horst, vrijwilliger

Lynn Schroer, Vrijwilligerscentrale Perspectief Zutphen

Armijn van Roon, Zutphense Uitdaging

Lambert Kouwenberg, Zutphense Uitdaging

 

Werkgroep Beursvloer:

projectleiding

Peter Meulenbroek, voorzitter, HollandsPracht

Armijn van Roon, projectleider, Zutphense Uitdaging

werkgroep

Jos Addink, juryvoorzitter MBO award,

Addink Transport

Tjalling Ypma, Alliander

Remco Feith, Binnenstadsmanagement Zutphen

Lynn Schroer, vrijwilligerscentrale Perspectief Zutphen

Marian van Uffelen, vrijwilligerscentrale Perspectief Zutphen

Richard Sommer, Straetus Incasso Achterhoek

Maarten Jan Kempe, De Uitdagende Schakel

Claasje Reijers, CVJO

Geesje Philippi, CVJO

Chaya Oostenbroek CVJO

Ambassadeurs

Mark Heuvelink schoonmaakbedrijf Glans

Carla van Dijk, Tuys

Astrid Sloot, De Beer

Gerda Geurtsen, Nederlandse Uitdaging

 

Werkgroep Sociale Flexplek:

Karel Overbeek, Het Dagelijks Bestaan

An de Cock, Het Dagelijks Bestaan

Armijn van Roon, Zutphense Uitdaging

 

Werkgroep Social Return:

Armijn van Roon, Zutphense Uitdaging

Berjan Zandink, directeur Wissels Groep